SIOE Polska

Rasizm jest najwyzsza forma ludzkiej glupoty ale islamofobia jest szczytem zdrowego rozsadku

Przemówienie Andersa Graversa na demonstracji SIOE w Amsterdamie:

Posted by sioepolska w dniu Styczeń 31, 2008

Nazywam się Anders Gravers, jestem fundatorem SIAD Dania i jednym z organizatorem SIOE.
Na wstępie chciałbym podziękować Martinowi i Monice, organizatorom SIOE Holandia, za wspaniałą pracę w założeniu holenderskiego SIOE. W krótkim czasie stworzyli oni SIOE Holandia z niczego, które stało się najbardziej aktywnym SIOE.
Duże podziękowania chcę też złożyć wszystkim tym, którzy są dziś tutaj, i którym na sercu leży wolność europejczyków.

Ponad 60 lat temu, żyło pokolenie, które zapłaciło krwią i życiem za wolność, którą cieszymy się dzisiaj. Ci odważni mężczyźni i kobiety poświęcili swoje życia dla nas. Musimy zapytać samych siebie; czy oni umarli na próżno?

Ponieważ nasi głupi politycy i i wszyscy politycznie poprawni zaprosili do nas ideologię, która absolutnie nie pasuje do naszych wolnych europejskich krajów, które bazują na demokracji i prawie do wyrażania samych siebie w słowie, piśmie i malarstwie. W naszych zachodnich demokracjach wierzymy, że wszyscy są równi, niezależnie czy jesteś wierzący, czy niewierzący. Ufamy, że kobiety i mężczyźni są równi. Jesteśmy przekonani, że każdy ma prawo do życia w pokoju.
Ale ideologia, nazywana islamem, nie akceptuje takiej wolności. Oni utrzymują, że wierzący i niewierzący się różnią, że nie ma równouprawnienia pomiędzy kobietami a mężczyznami. Nie mogą zaakceptować faktu, że homoseksualiści mają takie same prawa co inni. I jeszcze więcej, żydzi nie mogą czuć się bezpiecznie w Europie. Wzrastający antysemityzm pochodzi z islamu. Czarne chmury znów zawisły nad Europą.

Musimy wreszcie powiedzieć dość i stanąć w obronie naszych cennych demokracji. Teraz jest czas naszego pokolenia na ochranianie tego, co otrzymaliśmy od naszych przodków.

Pozwolę sobie zakończyć sentencją z Edmunda Burke’a:
Wszystko, co jest potrzebne, by zło zatriumfowało, to nierobienie niczego przez dobrych mężczyzn!

Dziękuję.

Reklamy

Sorry, the comment form is closed at this time.