SIOE Polska

Rasizm jest najwyzsza forma ludzkiej glupoty ale islamofobia jest szczytem zdrowego rozsadku

Demonstracja SIOE w Amsterdamie odniosła sukces

Posted by sioepolska w dniu Styczeń 28, 2008

Prognoza pogody sugerowała, że będzie pochmurny i deszczowy dzień, jednakże warunki się zmieniły i pogoda powitała słońcem i niebieskim niebem uśmiechniętych uczestników.

amsterdam_sioe260108.jpg

amsterdam_sioe260108_holland2.jpg

200 ludzi uczestniczyło w demonstracji SIOE, zorganizowanej przez SIOE Holandia, łącznie z mówcami z Holandii, Anglii i Danii.

Różnorodna grupa ludzi, która chciała pokazać swój sprzeciw wobec wzrastającej islamizacji Holandii.

Te osoby były reprezentantami różnych ludzi z całej Europy, którzy zdają sobie sprawę z zagrożenia jakie niesie islam dla naszego kontynentu. Wszystkie media mówiły o lewicowych lub prawicowych zaprzestaniach, ponieważ ci ludzie i SIOE mają tylko jeden wspólny cel; zatrzymać islamizację i ocalić nasze wolne demokracje.

amsterdam_sioe260108_holland.jpg

Dobre przemówienia wygłosili Martin, jeden z liderów SIOE Holandia, Anders Gravers, organizator SIOE z Danii, Stephen Gash, organizator SIOE z Anglii i SIOE Holandia, i inni, nie wyłączając byłego muzułmanina.

Atmosfera była wspaniała, z wyjątkiem kontr- demonstracji przeciw SIOE Holandia, która usytuowała się przy Damie i starała się przekrzyczeć demonstrację SIOE. Ale nie odnieśli oni żadnego sukcesu swoim krzykiem i wrzaskiem. Policja holenderska była licznie reprezentowana i skutecznie blokowała drogę z kontr- demonstracji, czyniąc bezpiecznym otoczenie demonstracji SIOE.

amsterdam_sioe260108_police.jpg

W sumie była to naprawdę dobra manifestacja dla pokoju Europy, która ukazała wzrastające niebezpieczeństwo islamizacji Europy i dała nadzieję milionom ludzi z całej Europy, kobietom, mężczyznom, chrześcijanom, żydom, hindusom, buddystom, niereligijnym, homoseksualistom, kobietom muzułmańskim, które są uciskane w małżeństwach, muzułmanom, którzy odeszli od islamu etc. Krótko mówiąc wszyscy zdali sobie sprawę, że islam jest ideologią totalitarną, która nie pozostawia miejsca na różnorodność.

amsterdam_sioe260108_teddy.jpg

Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy wzięli udział w demonstracji.

Video

Reklamy

Sorry, the comment form is closed at this time.