SIOE Polska

Rasizm jest najwyzsza forma ludzkiej glupoty ale islamofobia jest szczytem zdrowego rozsadku

 • Miarka sie przebrała !

  sioe.jpg

  Przyłącz się do sprzeciwu !
 • Członkostwo w SIOE i dotacje

  IBAN: DK 91 9860 8890006605

  Swift kode: FIONDK 22

 • Archiwum

 • Kategorie

 • Reklamy

TO WSZYSTKO ILUZJA

Posted by sioepolska w dniu Styczeń 16, 2008

Jakie skojarzenia przywołują takie imiona jak Svengali czy Rasputin? A jakie Harry Houdini, David Blaine?

Wejdź do świata iluzji i  odwracania uwagi , zobacz, iż być może jednym z największych iluzjonistów wszechczasów był prawie nieznany Jasper Maskelyne.

Jasper Maskelyne był Brytyjskim Magikiem roku 1930 i 1940. Jakkolwiek najbardziej zapamiętany został za wkład swojej pracy w wywiad wojskowy podczas drugiej wojny światowej tworząc iluzje, oszustwa i maskowania na wielką skale.

Tworzył kawałki materiału i gumy łudząco podobne do czołgów i samolotów, sprawił że całe miasto zniknęło, sprawił nawet, iż zniknął Kanał Sueski.

Niemożliwe? Zazwyczaj słyszy się drwiny z tego typu twierdzeń; Jakkolwiek jest to poprostu przykład możliwości jakie daje odwrócenie uwagi.

Jasper przekonał sceptycznych oficerów do siły iluzji poprzez tworzenie złudzenia niemieckich statków wojennych na Tamizie używając do tego celu luster i modelu.

W styczniu 1941r. , Maskelyne został przydzielony do służby w kontrwywiadzie i zgromadził grupę 14 asystentów. Używali oni malowanych płócien i sklejek do przemienienia samochodów terenowych w czołgi i na odwrót, podrabiali również ślady czołgów.

Największą iluzją było ukrycie Aleksandrii i Kanału Sueskiego by zmylić wrogie bombowce.
W zatoce oddalonej o trzy mile od Aleksandrii zbudował makietę nocnych świateł miasta wraz z sztucznymi budynkami, światłami budynków i przeciw lotniczymi działami.

Do zamaskowania Kanału Sueskiego zbudował obrotowy stożek z luster który wytworzył szerokie na dziewieć mili koło wrującego światła. Siła złudzenia jest naprawdę niesamowita, każdy z nas może stać się ofiarą iluzji i złudzenia.

Ilamscy mistrzowie iluzji

Czy wiedziałeś że właśnie teraz w obliczu przytłaczających dowodów na nieuchronny upadek  naszych krajów i niebezpieczeństwo masowej eksterminacji naszych obywateli, nasi przywódcy poddali swoje umysły mistrzom iluzji, którzy przekonują ich iż jest wręcz odwrotnie.

Są oni tak zaślepieni, że dążą obsesyjnie do próby przekonania nas wszystkich byśmy dołączyli do ich stanu złudzenia.

Czy uwierzysz w iluzje?
Islam mówi nam: Islam jest religią pokoju Islam szanuje inne religie; Islam szanuje kobiety; Tylko kilku fanatyków powoduje problemy i tworzy Islamowi zła opinie: Większość muzułmanów jest umiarkowanych w swoich poglądach: Koran to święta księga.

Czy kiedykolwiek zobaczysz rzeczywistość tego jaki naprawdę jest Islam; jest nikczemny, zdeprawowany, okrutny, barbarzyński, i całkowicie nietolerancyjny. Czy myślisz że muzułmanie i ich wiara w islam ulepszą wasze państwo? Czy chciałbyś żyć w jakimkolwiek z Muzułmańskich krajów? Czy nie jest tak, iż w każdym z naszych państw Islam ściągnie nasze ojczyzny do zdegenerowanego poziomu barbarzyństwa tak jak dzieje się to w każdym kraju ograniętym przez Islam?

Popatrz co zyskaliśmy tym że nasze narody stały się domem dla Islamu, że nasze rządy dały mu wolność, ulgi, tolerancje i względy. Popatrz jak oni odwdzięczyli się nam wszystkim!

Rzeczywistość Islamu

 

Nienawiść muzułmanów do naszych krajów i ludzi nie ma granic, palą nasze narodowe flagi w stolicach naszych państw mając w całkowitej pogardzie nasze odczucia.


Czy wyobrażasz sobie pojechać do Islamskiego kraju i spalić jego flagę w jakimkolwiek mieście czy wiosce ?

W każdej chwili konspirują w naszych krajach, w naszych ojczyznach by popełnić masową eksterminację naszych obywateli! Podczas gdy ty czytasz tą pracę są w stanie zadawać śmierć za pomocą broni chemicznej, nuklearnej i biologicznej. Są ewidentne dowody że szukają każdej okazji by użyć wybuchowych pojazdów w naszych miastach, używają wszystkiego od benzyny i gazu aż do nawozów. Pyzatym szukają radioaktywnych odpadków by zwiększyć siłę rażenia poprzez używanie brudnych bomb.

Islam iluzja niewiernych.

To jest to w co Islam i jego wyznawcy chcą abyś uwierzył, poprzez skoncentrowaną kampanię kłamstw i kontrolowanie umysłów zaślepiające nasze narody na rzeczywistą nienawiść, która tryska z jego wyznawców. Inżynierowie z „Religii Pokoju” są tak skuteczni we wtłaczaniu iluzji, iż  niewierni przełykają ją bez pytania.


Ci którzy sprzedali swoje dusze widzą obraz Isalmu, który muzułmanie chcą byśmy widzieli.
Całkowicie  wyprali umysły liberalnej lewicy w całej Europie w stan skrajnej niewoli wobec porządku Islamu. Nie są w stanie zobaczyć że Islam przebił ich nosy pierscieniem i ciągnie je do bloku egzekucji gdzie wszystkie nasze narody zostaną zarżnięte!

Przebudź się ku rzeczywistości zanim zginiesz jako ofiara masowej iluzji!

Zobacz prawdziwy Islam i co szykuje dla całej Europy!

Sorry, the comment form is closed at this time.