SIOE Polska

Rasizm jest najwyzsza forma ludzkiej glupoty ale islamofobia jest szczytem zdrowego rozsadku

Demonstracja w Marsylii 8 grudnia 2007 roku. Stop dla budowania meczetów w Europie!

Posted by sioepolska w dniu Listopad 1, 2007

Wiadomość dla naszych liderów Unii Europejskiej (wybranych lub innych).

Nigdy więcej meczetów w Unii Europejskiej, dopóki nie zobaczymy kościołów, świątyń i synagog w Mekce.

SIOE przygotowuje demonstrację, która odbędzie się w Marsylii w sobotę 8 grudnia 2007.

To jest najbliższa sobota Dnia Świętego Mikołaja, który jest powszechnie świętowany w Południowej Francji.

W Marsylii, podobnie jak w innych europejskich miastach, jest planowana budowa okazałego meczetu, która, według SIOE, może być uważana za jedną z taktyk służących islamizacji Europy.

Wiele islamskich projektów jest fundowanych przez Arabię Saudyjską, która, jak wiadomo, zabrania działaniu na terytorium swojego kraju jakiejkolwiek innej religii prócz islamu.

Co więcej, niemuzułmanie nie mają pozwolenia na podróżowanie w większej części Arabii Saudyjskiej oraz zabrania im się praktykowania i kultywowania własnych religii.

W rzeczywistości, jeśli niemuzułmanin zostanie przyłapany na demonstrowaniu swojej religijności, nawet w najmniejszy sposób, zostanie deportowany, bądź trafi do więzienia, bądź jeszcze gorzej.

Unia Europejska proklamuje siebie jako bastion wolności i tolerancji, jednakże właśnie zasady, takie jak wolność i tolerancja powinny rozciągać się poza granice wspomnianej „Unii Narodów”.

Natomiast można zaobserwować „wtargnięcie islamizacji” w nasze życia bez żadnej wzajemności w krajach islamskich, które coraz bardziej grawitują ku saudyjsko- islamskiej filozofii.

Coraz więcej zjawisk i artefaktów innych religii niż islam zostaje zniszczonych lub ulegają aktom wandalizmu w islamskich krajach.

Nasi liderzy Unii Europejskiej powinni żądać, by takie kraje jak Arabia Saudyjska budowały buddyjskie świątynie na swojej ziemi, zamiast wysadzać w powietrze buddyjskie rzeźby i statuy. 

Budowanie mostu nie oznacza niszczenia, nierzadko wyjątkowo okazałych meczetów w nieislamskich krajach Europy.

Oznacza raczej przyzwolenie na budowanie hinduskich i buddyjskich świątyń, synagog, kościołów oraz różnego rodzaju miejsc kultu nieislamskich religii w krajach islamu.

Demonstracja SIOE w Marsylii jest pokojowym protestem przeciw planowanemu budowaniu wielkich meczetów w miastach Europy.

Reklamy

Sorry, the comment form is closed at this time.